Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Provozovatel

Kamil Houdek
Na Mokřině 2203/31
130 00 Praha 3
IČ: 49264401 DIČ: CZ7404300420

 

Určení obchodu

Tento obchod (resp. v něm nabízené zboží) je určen výhradně zákazníkům z řad zdravotnických subjektů, především poskytovatelům zubní péče, chirurgickým a implantologickým pracovištím, nemocnicím, poliklinikám a stomatologickým laboratořím, tedy podnikatelským subjektům s platným IČ. Naše firma prostřednictvím tohoto e-shopu neuzavírá kupní smlouvy s fyzickými osobami - spotřebiteli. Učiní-li prostřednictvím tohoto obchodu objednávku spotřebitel, nebude objednávka akceptována.

Jakákoli objednávka učiněná prostřednictvím tohoto internetového obchodu se považuje za závaznou pro obě smluvní strany.
Jakékoli obchodní vztahy vzniklé prostřednictvím tohoto internetového obchodu se řídí Občanským zákoníkem a souvisejícími obecně závaznými právními předpisy platnými pro vzájemné obchodování mezi dvěma ekonomickými subjekty (není tedy možné aplikovat ustanovení směřující k ochraně spotřebitelů).

Způsob objednání

Objednávat si můžete on-line přímo na našich stránkách. Návod by Vám měl usnadnit první kroky v našem obchodě. Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávámí, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný e-mail na naši e-mailovou adresu objednavka@stomaobchod.cz. Pokud chcete, můžete objednávku zaslat i písemně na adresu uvedenou v kontaktních informacích, popřípadě zavolat na telefonní číslo uvedené tamtéž, na kterém Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy.
Potřebujete-li poradit při výběru zboží, především po technické stránce, zavolejte kdykoli technikovi na tel. č. 603 210 903.

Dodací podmínky

Zboží expedujeme ihned po obdržení objednávky, nejpozději však do 2 pracovních dnů. Ve výjimečných případech, není-li zboží na skladě, expedujeme max. do 10 pracovních dní. Při případném překročení této lhůty má odběratel právo na zrušení dosud nevyřízené části objednávky, nebyla-li delší dodací lhůta vzájemně dohodnuta.
Z výše uvedených důvodů může být jedna objednávka vyřízena více dodávkami. V takovém případě hradí případné expediční náklady odběratel pouze 1x při první dodávce.
Zboží zasílané prostřednictvím přepravní služby DPD či Zásilkovny je vždy pojištěno proti poškození a ztrátě. Při převzetí zásilky je odběratel povinen neprodleně zásilku zkontrolovat a případné poškození okamžitě oznámit přepravci a dodavateli.

Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme na dobírku, nebo proti úhradě předem.
Stálým zákazníkům odesíláme zboží s fakturou se 14-ti denní splatností (viz. "Jak se stát stálým zákazníkem").
Zboží Vám také můžeme, po předchozí domluvě, osobně přivést. Tento způsob je vhodný pro dodávku složitějších (dražších) výrobků, které vyžadují odbornou montáž, instalaci, předvedení či uvedení do provozu.
Poslední možností je osobní odběr zboží v pracovní době na adrese:
LIEHMANN CZ, s.r.o.
Petrohradská 6/7
101 00 Praha 10 - Vršovice

Jak se stát stálým zákazníkem

Stálý zákazník našeho obchodu má právo nákupu bez nutnosti platby předem či na dobírku. Může zboží hradit na základě faktury se 14-ti denní splatností.
První předpoklad, který však musí stálý zákazník splňovat, je správné a úplné vyplnění kontaktních údajů při objednávce, které se dají ověřit v oficiálních registrech ekonomických subjektů a které nevzbuzují pochybnosti.
Za stálého zákazníka jsou automaticky považováni všichni zákazníci firmy LIEHMANN CZ, s.r.o. (a jejích právních předchůdců) s dobrou platební morálkou.
Ostatní se stávají stálými zákazníky našeho internetového obchodu po uskutečnění 3 objednávek (bude-li však 4. objednávka výrazně převyšovat finanční hodnotou předchozí objednávky, vyhrazujeme si právo takovou objednávku prověřit a případně upravit platební podmínky).
Pokud chcete využívat výhod stálého zákazníka i bez splnění předchozích podmínek, umožníme Vám to na základě Vašeho e-mailu, na který do 24 hodin kladně či záporně odpovíme. Obdobným způsobem budeme postupovat, pokud zvolíte při objednávce platbu fakturou neoprávněně.

Poštovné

Všechny způsoby dopravy a ceny poštovného naleznete při vyplňování objednávky.

Balné

Balné ani jiné manipulační poplatky neúčtujeme!

Záruka

Na veškeré zboží se vztahuje záruční doba dle předpisu výrobce či autorizovaného dovozce. U většiny zboží v našem obchodě je záruční doba uvedena. Pokud uvedena není, má se za to, že je stanovena na 12 měsíců.