O nás a našem zboží
O nás a našem zboží

Vážení zákazníci,

náš e-shop je úzce spjat s výhradním dovozcem námi nabízeného zboží, firmou LIEHMANN CZ, s.r.o. Díky tomu u nás zakoupené zboží pochází z autorizované distribuční sítě výrobce a je určeno pro trh v ČR.

Ke všem výrobkům tedy obdržíte českojazyčný návod a máte zajištěn plný záruční i pozáruční servis u autorizovaných dealerů v ČR. Samozřejmostí je pro nás poskytnutí i plné technické podpory a zajištění náhradních dílů a příslušenství.

Provozovatel obchodu, pan Kamil Houdek, je zároveň spolumajitelem a jednatelem firmy LIEHMANN CZ, s.r.o., která je autorizovaným zástupcem výrobců NSK NakanishiMocom S.r.l.MGF Compressors SrlMANI Inc.Castellini (CEFLA S.C.)  a Beviston GmbH pro Českou republiku.

Splňujeme veškeré legislativní podmínky platné v ČR, především pak jsme řádně registrováni u SÚKLu pro distribuci i servis zdravotnických prostředků.

Na rozdíl od drtivé většiny e-shopů, které prodávají způsobem "kup, zaplať a pak si poraď sám", je námi prodávané zboží určeno pro Český trh s veškerou z toho plynoucí podporou. Nesetkáte se tedy např. s tím, že byste nesehnali v ČR servis, protože výrobek není z autorizované sítě, nebo pochází z tzv. šedého dovozu.

Více o servisu se dozvíte pod odkazem servis.